AKARYAKIT FİYATLARI:

İSTANBUL

KURŞUNSUZ BENZİN 9.57LT (KDV)

MOTORİN 9.38LT (KDV)

Denizbank Üretici Kart Kampanyası

Çiftçi Türkiye'nin, Opet Çiftçinin Yanında

Kampanya 01/05/2020 -30/06/2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan sadece Üretici Kart sahibi müşteriler 01/05/2020 -30/06/2020 tarihleri arasında anlaşmalı Opet/Sunpet akaryakıt istasyonlarında faydalanabilecektir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Opet/Sunpet. ve DenizBank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Detaylı bilgi için DenizBank şubelerine, www.denizbank.com veya 0850 222 4 800 DenizBank Tarım Hattı’na başvurabilirsiniz.

Ürünler & Hizmetler

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre hepsi araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.

Bazı Sunpet istasyonlarında Extreme 95 ismiyle müşteriye sunulan yakıt Ultra Force 95 Oktan Kurşunsuz Benzin, Extreme Motorin ismiyle müşteriye sunulan yakıt Ultra Force Motorin, Eco Extreme Motorin ismiyle müşteriye sunulan yakıt ise Eco Force Motorin ürünüdür.